Astropay Kart


Alternatif ödeme seçeneklerini kullanarak alışveriş alanınızı genişletin.

Astropay Kart

Tüm dünyada uzun süredir bütün işlerinde kullandıkları ön ödemeli kart sistemi, artık ülkemizde de hızla büyümeye başladı. Kolay kullanımı ile beraber, parça parçada kullanılan Astropay Kart internet ortamında bir e-cüzdan görevi üstlenmektedir. Dijital cüzdanını 1 yıl kullanma süresi vardır. İstediğiniz kadar para yükleyin, gün içinde yada bir yıl boyunca, değişik sitelerde parça parça kullanın. İsterseniz şimdi kullanmayın, bir yıl içinde özel günler için saklayın ve o zamanlarda kullanın.

İlk zamanlarda çok kullanılmasa da, bir anda yoğun talep görmeye başladı. Kolay kullanımı ve güvenli oluşu Astropay satın al sistemini daha cazip hale getirdi. Ayrıca diğer kartlardan farklı olarak, kartınızdaki paranızın tamamını harcamak zorunda değilsiniz. Bütün dünya sitelerinde, iki dakika içinde alışveriş yapabilirsiniz. Hiç bir şekilde dolandırılma riski yaşamazsınız. Satın alma işlemini 16 haneli bir pin kodu ile tamamlıyorsunuz ve saatlerce işlemin bitmesini beklemiyorsunuz. Dijital para kartınızla, ticari işlerinizi gerçekleştirir, oyun ve uygulamalar satın alabilir, istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Artık internet ortamında kredi kartına ihtiyaç duymadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Fiziki bir kart olmayan Astropay kart al dijital bir para kartıdır. Dolar üzerinden hesaplanarak satılır. İlk başlarda korku ile yaklaşanlar, şimdi kullandıkça vazgeçemez oldu. Yüksek avantajlara sahiptir. Diğer kartlara nazaran, kart ücreti, ekstra para gibi özellikleri yoktur. Kredi kartı ile alışveriş yaparken yaşadığınız hiç bir sorun bu dijital sistemde yaşanmaz. Limitiniz bellidir, aşamazsınız, ay sonu vergi gibi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız, özel bilgileriniz kimsenin eline geçmez, zaten sistemde size ait bir özel bilgi yoktur. Kolay, hızlı ve parça parça kullanımı bu kartı diğerlerinden daha cazip kılıyor. Ayrıca alışveriş haricinde, para çekme ve yatırma işlemlerinde diğerlerinden daha güvenlidir.

Satın almak ve bozdurmak için sağ alt köşede müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek güncel fiyat listesini talep edin temsilci tarafınıza fiyat listesini iletecektir sonrasında almak istediğiniz miktarı belirterek anlaşmalı bankalara ülkenizin para birimiyle ödeme yaparak bir kaç adımda kolayca satın alam ve aynı şekilde astropay bozdurma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz unutmayın firmamız 7 gün 24 saat tüm sanal kartların satışları yapmaktadır daha fazla bilgi için temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama İndirin!


Artık sizlere bir tık kadar yakınız ücretsiz mobil uygulamamızı indirin uygulama üzerinde yaptığınız her alışverişte bonus kazanın ve dilediğiniz zaman bonus kredilerinizi kullanın.
android paykasa
ios paykasa

© Virtual Card, 2017 All Rights Reserved