Cashlib Kart


Yeni sanal kart kullanarak avantajlarından faydalanın ödemelerinizi güvenilir şekilde yapın.

Cashlib Kart

Günümüzde mağaza mağaza dolaşıp da giysi almak yerine online alışveriş sitelerini daha çok tercih ederiz. Cashlib kart online alışveriş sitelerinde geçerli olan ön ödemeli bir karttır. Kullanımı kolay sanal kart olduğundan internet alışverişlerinizde güvenli olması sebebiyle tercih edebilirsiniz. online alışveriş sitelerinde artık alışveriş yaparken korkar hale geldik. Bu korkumuzu tamamen ortadan kaldıracak sanal kart ile tanışmanız birçok avantajlı seçeneği de beraberinde getirecektir. Öncelikle resmi internet sitesinden sahip olabileceğiniz sanal kart için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Sahip olduktan sonra alışverişlerinizde ödeme yapmanız için gerekli olan Cashlib sanal kartın 16 haneli kart numarası yeterlidir. Müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşmenizin sonucunda sahip olduğunuz kartın limiti bittiği an otomatik olarak iptal olur. Özellikle bahis sitelerinde ortaya çıkan dolandırıcılık olaylarına karşı ön ödemeli bu kartı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama alırken ya da alışveriş yaparken de güvenle kullanabilirsiniz. İnternetten yapılan alışverişlerde ”Acaba bilgilerim birinin eline geçer mi?” kaygısını bu kart ile aşabilirsiniz. Alışveriş çılgınlarının yoğun olarak tercih ettiği kartlar arasında yer alır.

Güvenli alışverişin yanında pratik ve kolay kullanımı da size sunan bir karttır. Cashlib sanal kartı kullanırken aklınızda herhangi bir bilgi tutmanıza gerek yoktur. Telefonunuza gelen kart numarası ile pin kodunu silmediğiniz sürece alışverişlerinizi mesaja bakarak yapabilirsiniz. Kredi kartları gibi cüzdanınızda taşımayacağınız bir karttır. Çalınmaya karşı endişe etmenize de bu sayede gerek yoktur. Karta aktaracağınız limiti alışverişiniz bittikten sonra aktarırsanız daha garanti olur. %100 garanti dahi olsa başımıza gelebilir ihtimalini düşünüp temkinli davranılmalıdır.

Online alışveriş sitelerinde nakit ödeme yapabilmeniz Cashlib kart ile mümkündür. Ciddi kullanıcı kitlesine sahip olan kart ülkemizde de yoğun talep görmektedir. İşyeri sahiplerinin yurt dışından getirtecekleri ürünleri alabilmelerinde de işe yaramaktadır. Online alışveriş sitelerinde seçeceğiniz ürününüzü kolay ve pratik bir şekilde ödeyerek getirmeniz ön ödemeli bu kart ile gerçekleşebilir. Dilerseniz kartınızın içerisinde bakiye bittikten sonra iptal ettirebilir ya da bakiye yüklemeden durdurabilirsiniz. Karta tekrar ihtiyacınız olduğunda kredi kartınız ya da banka kartınızda havale yapabilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama İndirin!


Artık sizlere bir tık kadar yakınız ücretsiz mobil uygulamamızı indirin uygulama üzerinde yaptığınız her alışverişte bonus kazanın ve dilediğiniz zaman bonus kredilerinizi kullanın.
android paykasa
ios paykasa

© Virtual Card, 2017 All Rights Reserved