Jeton Kart


Alışveriş yaparken kim güvende olmak istemez üstelik daha ucuz ve daha güvenilir güncel döviz kuruna göre güncel fiyat listesi.

Jeton Kart

Eskiden kullanılan jetonun dijital hali olan Jeton kart, online platformun gözde ön ödemeli sanal kartlarından biridir. Güvenliğe günden güne duyulan ihtiyaç neticesinde oluşturulmuş bu sistemdeki amaç, online oyun ve alışveriş portallarında huzurla ve kayıt altında tutulmadan eğlene bilmenizi sağlamaktır. Diğer kart sistemlerinden farklı olarak 19 hanelik özel numaralarla oluşturulan kart sistemi son sistem güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Ulaşılması ve kullanımı oldukça kolay olan sistemin bir parçası olmak için basit bir iki işlemle üyelik tanımlamalarınızı yapmanız yeterli olacaktır. Sonraki talimatları izleyerek dilediğiniz miktarlardaki kartları alabilirsiniz.

Kart alımlarınızda size sunulan eşsiz fırsatları sakın kaçırmayın. Güncel fiyat listelerini yakından takip etmek alım sırasında oldukça karlı çıkmanıza yardımcı olacaktır. Euro bazlı kart satışı yapılan sistemde 10 Euro’dan başlayarak 10.000 Euro’ya kadar yükleme yapma şansına sahip olacaksınız. Sitede açık ve güncel olarak yazılmış olan kart fiyatlarını incelediğinizde fark edeceksiniz ki 10 (on) Euro’da uygulanan kur ile 100 (yüz), 1.000 (bin) ve 10.000 (on bin) Euro’larda uygulanan kurlar çok farklıdır. Tamamıyla müşteri memnuniyetine dayanan sistemde alım yaptığınız miktar arttıkça uygulanan aktif kur da aşağılara çekilmektedir. Kısaca win win kuralı burada geçerlidir.

Jeton kart’a ulaşmak artık çok kolaydır. Bilinen sistemlerin haricinde teknolojinin artık cep telefonlarına sığmasıyla beraber mobil uygulama yazmak da birer zorunluluk haline dönüşmüştür. Google Play ve Apple Store üzerinden mobil uygulamayı indirebilir ve site üzerinden yapacağınız tüm işlemleri, bilgisayara ihtiyaç duymadan akıllı cep telefonları üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Site üzerinden işlem yaparken bayilerin güvenilirliğini iyice inceledikten sonra işlemlerinizi yapmanızı öneririz. Aksi takdirde isimleri kötüye kullanarak dolandırıcılık yapmak isteyen birçok kötü niyetli kişi ve kişilerce karşılaşılabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Jeton kart ile işlem yapmak çok kolaydır. Kısaca üye ol, bakiye yükle, kartını seç ve kullanmaya başla diyebiliriz. Profiliniz üzerinden de yapılan işlemlerinizin kontrolünü gerçekleştirebilir, yapılan işlemlerde bir problem var mı yok mu inceleyebilirsiniz. Tüm üyelik bilgileriniz tamamıyla güvence altında olup tam bir gizlilik içerisinde gerçekleştirilecektir. Aynı şekilde kartlarınızın kullanımı aşamasında da hiçbir şekilde sizden bilgi talep edilmeyecek veya 3. Şahıslarla bilgi paylaşımı yapılmayacaktır. Güvenli ve huzurlu alışverişler.

Ücretsiz Mobil Uygulama İndirin!


Artık sizlere bir tık kadar yakınız ücretsiz mobil uygulamamızı indirin uygulama üzerinde yaptığınız her alışverişte bonus kazanın ve dilediğiniz zaman bonus kredilerinizi kullanın.
android paykasa
ios paykasa

© Virtual Card, 2017 All Rights Reserved