Otopay Kart


Milyonlarca online alışveriş sitesinde kullanılan sanal kartlarla güvenilir ödeme yapın.

Otopay Kart

Sanal mağazalardan, portallardan alışveriş yapmak artık hemen hemen herkesin kullandığı bir yöntemdir. Aşırı yoğunluk iş şartları, zaman tasarrufu için yeni nesil akıllı telefonlarla, bilgisayarla yaptığı online ürün alma işlemi günümüzde en popüler alışveriş seçeneği haline gelmiştir. Genelde e ticaret portallarında ödeme kısmına gelindiğinde çoğunluğunu kredi kartı kapsar. Fakat sanal alemde hızla artan bazı dolandırıcılar sebebiyle artık kredi kartı ödemesi yaparken insanlar çok tedirgin olmaktadır.

Kredi kartı ne kadar ödemede pratik ve hızlı olsa da çok fazla ismini duymadığınız sitelerde bilgilerinizi doğrudan vermek sizi zor durumda bırakabilir. Bu problemlere güzel bir çözüm üreten Avrupa da otopay online alışverişlerinizde size hız kesmeden ödeme yaptıracak güvenilir bir karttır. Ön ödemeli olup tıpkı kredi kartına benzer özelliği ile kafaları karıştırsa da herhangi 3. şahıslara bir bilgi paylaşımı olmadığı için rahatlıkla kartınızı kullanabilirsiniz. Kartın üzerinde 19 haneli rastgele yazılmış numaralar bulunur.

Bu rakamları sanal mağazaların ödeme kısmına geldiğinizde aynı kredi kartı ile ödeme yapıyormuş gibi bilgiler kısmına yazarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa da kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan otopay kart sizlere online alışverişlerde olan güveninizi yüzde yüze ulaştırarak ön ödeme sistemi sayesinde rahatlıkla alışveriş ve ödeme işinizi kolaylaştırmaktadır. Otopay kartına dilediğiniz miktarda gerekli sanal kart satıcılarından talep ederek ücreti takdim edip anında karta ulaşabilirsiniz. Artık hemen hemen her sitede ödeme seçeneği olup tüm sitelerden korkusuzca alışverişler yapabilirsiniz.

Kartın tek seferlik oluşu hiç bir dolandırıcılık olaylarına karışmamanızı engelleyen bir faktördür. Türkiye de kullanımı yeni popüler olmakla beraber kişilerin memnuniyetiyle sanal kartına sahip olanların sayısı artmaktadır. Sanal e ticarette kredi kartı bilgilerinizi vererek riske girmek yerine kart kullanımı ile güvenli ve konforlu alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almak ve bozdurmak için temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Fiyatlarımız güncel döviz kurlarına göre güncellenmektedir güncel fiyat listesini temsilcilerimizden talep edin unutmayın limiti belirlemek sizin elinizde birkaç adımda bir dakikada 7 gün 24 saat canlı destek üzerinden satın alabilir ve bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra sizlerden ricamız pin kodunuzu başkalarıyla paylaşmamanız’dır.

Ücretsiz Mobil Uygulama İndirin!


Artık sizlere bir tık kadar yakınız ücretsiz mobil uygulamamızı indirin uygulama üzerinde yaptığınız her alışverişte bonus kazanın ve dilediğiniz zaman bonus kredilerinizi kullanın.
android paykasa
ios paykasa

© Virtual Card, 2017 All Rights Reserved