Paykwik Kart


Alışveriş yaparken kazançlı çıkmak istermisiniz o zaman size tavsiyemiz alışverişlerinizde sanal kart kullanmak üstelik daha güvenilir.

Paykwik Kart

Hayatımızda her birimizin alışverişe çok büyük zaman harcadığımız bilinmekte ve erkek kadın fark etmeden sürekli alışveriş yapmaktayız. Bu alışverişlerin kolaylaşması için elimizden geleni yapıyor ve internet üzerinden alışverişe yoğunlaşıyoruz. İnternet alışverişinde de kendi bütçemizi oluşturarak alışveriş yapmak hepimizin işini daha da kolaylaştırmaktadır. Paykwik kart ile bu durum ilerlemiş paykwik kartları güvenle ilginize sunulmuştur. Kart sadece cebinizde para bulundurarak yapılan işlemler için geçerlidir. Kredi kartınız yok ise bir hesap numaranız yok veya içinde bakiye yoksa yine çok şanslısınız demektir. Sizlere sizlerin istediği bütçe ayarlayarak yapılan işlemler olduğu için alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Firmamız sizlere yardımcı olarak kart sahibi olmanızı kolaylaştırmaktadır. Güvenli alışverişlerinizin başlangıcı olmaktadır. Bu sayede çalışan insanların işleri kolaylaşacak ve alışverişlerini istedikleri bütçede ayarlayarak sitelere güvenle ödeme yapabileceklerdir. Paykwik kart kurumsal iş yeridir. Sizin zor anlarınızda alışverişlerinizde yardımcı olmaktadırlar. Ön ödemeli kartlar arsında bulunmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi istemeden ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yaptırma imkanları sunmaktadır. İnternet sitelerinin çoğu alışveriş sitelerinde sanal kart ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede birçok yerden alışveriş yaptırma imkanları da hizmetleri arasında yer almaktadır.

19 haneli pin kodu üretmekte ve tamamen güvenli alışverişi sizlere sunmaktadır. Paykwik card çoğu sitelerde geçerli olduğu için alışveriş çeşitliliği ön planda olmaktadır. Hemen hızlıca kullanmaya başlayın ve avantajlardan yararlanma fırsatını yakalayın. Firmamız sizlere karta sahip olmanız için özveri ile çalışmaktadırlar. Karta sahip olduktan sonra tek yapmanız gereken şey hemen alışverişe başlamak olacaktır. Canlı destek hatları ile firmamızla görüşme yapabilir ve kartlara nasıl sahip olmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Canlı destek çalışanları ile tüm sorularınıza cevap verebilir ve sizleri kart sahibi yapmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Satın alam işleminde olduğu gibi canlı destek üzerinden satış temsilcileriyle iletişime geçerek bozdurma işlemini’de gerçekleştirebilirsiniz unutmayınız fiyatlarımız güncel döviz kuruna göre değişkenlik gösterebilmektedir satın alırken’de bozdururken’de güncel fiyat listesi ve bozdurma kuru bilgisi talep ediniz.

Ücretsiz Mobil Uygulama İndirin!


Artık sizlere bir tık kadar yakınız ücretsiz mobil uygulamamızı indirin uygulama üzerinde yaptığınız her alışverişte bonus kazanın ve dilediğiniz zaman bonus kredilerinizi kullanın.
android paykasa
ios paykasa

© Virtual Card, 2017 All Rights Reserved